Про магазин

У нашому інтернет-магазині Grand meyer, Ви знайдете інформацію, про цікаві для Вас товари, для опалення, електричних теплих підлог, систем обігріву трубопроводів і систем сніготанення та антиобледеніння, а також замовити виконання монтажних робіт. Чи зможете отримати консультацію наших фахівців і купити цікавлять Вас товари не виходячи з дому чи офісу. На сьогоднішній день наш інтернет-магазин набирає все більшої популярності серед інтернет-користувачів, професійних інсталяторів, і рядових покупців. На сторінках нашого магазину Гранд Меєр Вас чекає величезний вибір інженерних систем, вся представлена ​​продукція високої якості, сертифікована, проведена на сучасних заводах Нідерландів і Китаю.

Наша місія

Наша місія полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, а й в комплексному підході до комплектації об'єктів, постачання обладнання та виконання монтажних робіт професійними інсталяторами, як то кажуть "з одних рук і під ключ". Для цього ми знімаємо відео, пишемо статті та новини, про сучасні тенденції в інноваційній техніки і кабельних системах обігріву і теплих підлог.

Наша мета

Наша мета увійти в топ-10 інтернет магазинів теплих підлог. Забезпечити максимальну задоволеність клієнтів. Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про що продаються товари, провести професійну консультацію, зробити підбір обладнання та виконати монтажні роботи. Інтернет-магазин Grand meyer з простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками за допомогою фільтрів. Всі товари в нашому магазині Grand meyer продаються з офіційною гарантією від виробника. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні.